Pobyt na terenie posesji Pokoje i domki PRZY LEŚNICZÓWCE
jest równoznaczny ze znajomością i akceptacją poniższych
zasad oraz regulaminu

 1. DOBA POBYTOWA

Doba  pobytowa rozpoczyna się o godz. 15.00 pierwszego dnia pobytu, a kończy się o  godz. 10.00 w dniu wyjazdu. Gości kończących wypoczynek prosimy o zdanie kluczy do tej godziny.

 1. CISZA NOCNA

Uprasza się Gości o nie powodowanie nadmiernego hałasu, mogącego przeszkadzać bądź też irytować pozostałych Gości. Nie stosowanie się do powyższego traktowane będzie jako naruszenie niniejszego Regulaminu. Cisza  nocna obowiązuje od godz. 22.00 do  godz. 8.00 następnego dnia. Na terenie posesji obowiązuje zakaz głośnego puszczania muzyki niezależnie od ciszy nocnej.

 1. OPŁATY

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości ok. 30% kwoty za cały okres pobytu w terminie określonym przez osobę przyjmującą rezerwację.

Uwaga! W przypadku rezygnacji z wypoczynku poniżej 30 dni od daty przyjazdu wpłacony zadatek nie ulega zwrotowi. W dniu przyjazdu pobierana jest cała kwota za pobyt, pomniejszona o wpłacony zadatek. Gość zobowiązany jest do zapłaty ustalonej kwoty należności za cały pobyt, nawet jeśli z przyczyn niezależnych od Gościa, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu. Parking samochodu, woda, pościel, drewno do ogniska i kominka w cenie pobytu.

Dodatkowe opłaty:

  • W domkach letniskowych 3-4 i 4-6 os. cena nie uwzględnia opłaty za prąd wg wskazań licznika – 1,20 PLN/kWh
  • Zwierzęta są akceptowane po wcześniejszej konsultacji z gospodarzem. Koszt pobytu psa wynosi 20 PLN/doba
  • W miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień oraz wrzesień obowiązuje opłata miejscowa wg stawki UG Karsin– 2 PLN/osoba/doba
  • Balia kąpielowa –150 PLN/ sesja– zapisy dzień wcześniej
  • Sauna fińska ogrodowa – 25 PLN/osoba ( 2 osoby)– sesja 3 x 15 min. – zapisy z min. 2 godz.  wyprzedzeniem
 1. OPIEKA I BEZPIECZEŃSTWO DZIECI

Dzieci powinny znajdować się pod nadzorem rodziców lub osób, które są za nie bezpośrednio  odpowiedzialne. Korzystanie przez dzieci ze sprzętu, placu zabaw, trampoliny oraz wejście na teren stawu musi  odbywać się wyłącznie  w  obecności nadzorujących ich dorosłych. Osoby niepełnoletnie nie mogą korzystać z sauny i balii ogrodowej bez zgody i nadzoru opiekunów. Właściciele obiektu uchylają się od jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.

 1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCI
  • Kończąc pobyt pościel prosimy zostawić ściągniętą kompletami na łóżkach, co znacznie ułatwi nam jej sprzątanie. Prosimy o wyniesienie śmieci, pobieżne zamiecenie pokoju/domku oraz zmycie naczyń.
  • Prosimy o nie wystawianie mebli oraz innych elementów wyposażenia pokoju/domku na zewnątrz poza jego obręb lub poza obręb jego tarasu.
  • W domku/pokoju obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Prosimy nie pozostawiać niedopałków wokół oraz na terenie działki.
  • Grill turystyczny można rozpalić obok tarasu oraz z zachowaniem bezpiecznej odległości od drewnianych ścian budynków, a zużyty węgiel wyrzucić do metalowych pojemników lub do miejsca na ognisko. Ognisko palimy tylko w wyznaczonym do tego miejscu. Nie zezwala się na pozostawienia niedogaszonego ognia bez nadzoru.
  • Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabrania się używania w domkach grzałek, farelek i innych urządzeń elektrycznych, nie stanowiących wyposażenia domku (nie dotyczy ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych). Zabrania się stawiania przedmiotów na rozgrzanym kominku. W kominku można palić tylko drewnem, a drzwiczki kominka muszą być zamknięte.
  • Każdorazowo Gość opuszczający domek/pokój, ze względów bezpieczeństwa, powinien zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć okna i drzwi na klucz.
  • Prosimy o segregację śmieci do wyznaczonych pojemników znajdujących się na zewnątrz na surowce ( plastik, papier, puszki) , szkło oraz zmieszane.
  • Zgodnie ze złożoną rezerwacją i ustaleniami w pokoju/domku może przebywać tylko określona wcześniej liczba osób i zwierząt. Wszelkie odwiedziny gości należy wcześniej zgłosić właścicielom obiektu. Osoby niezameldowane mogą gościnnie przebywać do godziny 21:00 wyłącznie za zgodą właścicieli obiektu.
   Gość nie może przekazywać domku/pokoju osobom trzecim, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę za pobyt. Możemy odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin.
 1. ODPOWIEDZIALNOŚĆ MATERIALNA

Staramy się, by wyposażenie naszych obiektów było w doskonałym stanie. Dzięki temu możemy zagwarantować komfort, na który zasługują nasi Goście. Wszelkie zauważone usterki w domkach/pokojach prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną w wysokości równowartości wyrządzonej szkody za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia  i urządzeń technicznych w pokojach/domkach oraz na terenie działki powstałe z jego winy oraz winy odwiedzających go osób. Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności za sytuacje, ich skutki oraz awarie od nas niezależne.

 1. POZOSTAWIONE RZECZY

Prosimy pamiętać aby sprawdzić czy nie pozostały w pokoju/domku Państwa rzeczy osobiste. Właściciele obiektu nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe pozostawione na terenie obiektu oraz z tytułu kradzieży lub zniszczenia mienia pozostawionego na terenie posesji.

 1. POBYT ZWIERZĄT

Akceptujemy zwierzęta po uprzedniej konsultacji. Właściciele są zobowiązani do sprzątania po swoich  pupilach oraz  do  posiadania  legowiska dla  zwierzaka. Zabrania się wchodzenia zwierząt na łóżka i kanapy. Prosimy również nie pozostawiać ich samych w domku. Psy należy wyprowadzać na teren posesji wyłącznie na smyczy lub w kagańcu. Za wszelkie zniszczenia mienia przez zwierzęta odpowiadają właściciele materialnie.

Nie wyrażamy zgody na pobyt zwierząt, których właściciele nie przestrzegają powyższych zasad.

 1. WYMELDOWANIE

Wyjeżdżając Turysta proszony jest o zdanie klucza od pokoju/domku z pilotem do bramy oraz o zdanie pokoju/domku w takim samym stanie właścicielom obiektu. W przypadku zgubienia lub zniszczenia pilota do bramy goście zobowiązani są do uiszczenia opłaty w wysokości 100 zł.

Naruszenie zasad niniejszego regulaminu oraz norm współżycia turystycznego i bezpieczeństwa poddawane jest ocenie właścicieli posesji i  może pozbawić turystę w trybie natychmiastowym dalszego pobytu na terenie posesji bez możliwości zwrotu kosztów pobytu.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.

rezerwacja
telefon+48513 297 550
mapa